Ukázky naší práce

Přehled jednotlivých kategorií s vybranými ukázkami audiovizuálních děl.

Televize Český Ráj

Portál internetové televize slouží pro umístění reportáží, zajímavostí, významných událostí apod. z oblasti Českého ráje.

Rychlý Kontakt

Telefon: 493 534 046
Mobil: 777 832 582
777 677 343
videostudiojicin@email.cz

Svatební video

Svatební kameraman za použití nejmodernější techniky zajistí vysoce kvalitní svatební video. Získáte svatební video + svatební klip na DVD nebo Blu-ray. POZOR SLEVA !!!. Objednávkou svatebních šatů v SALONU DIAMOND Jičín získáte SLEVU na svatební video a naopak objednáním videa získáte SLEVU na ...

Svatební video - klip Vladěna a Honza

Svatební klip je trend dnešní svatební doby :-) Novomanželé tyto krátké video-sestřihy sdílí přes sociální sítě, posílají odkazy rodině, přátelům a kamarádům. Naše Videostudio samozřejmě drží krok a již dlouhou řadu let natáčíme s...

Svatební klip Elišky a Tomáše

Svatební klip Elišky a Tomáše z jejich jedinečného svatebního dne. Natáčení bylo velmi příjemné, což umocnilo prostředí zámku Tuř. Svatební videa natáčíme na digitální zrcadlovky s následnou postprodukcí.

Svatební video Zuzka a Marek

Svatební klip Zuzky a Marka. Natáčení celého svatebního dne proběhlo na zámku Tuř u Jičína. Zuzka a Marek jsou velmi sympatická dvojice a takto si svoji svatbu užili :-) 

1 2