Ukázky naší práce

Přehled jednotlivých kategorií s vybranými ukázkami audiovizuálních děl.

Televize Český Ráj

Portál internetové televize slouží pro umístění reportáží, zajímavostí, významných událostí apod. z oblasti Českého ráje.

Rychlý Kontakt

Telefon: 493 534 046
Mobil: 777 832 582
777 677 343
videostudiojicin@email.cz

Dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby audiovizuálních děl a pochopení potřeb klienta jsou naší největší předností.

Při práci využíváme nové HD technologie.

Naše nabízené workflow vám zabezpečí, abyste měli neustálý přehled nad projektem, stejně tak jako možnost předběžné modifikace pro co nejlepší výsledek.

Chceme pro naše klienty zabezpečit video-produkci a postprodukci na evropské úrovni včetně trendového motion design.

Prezentační filmy - promo video

Video-prezentace firem, výrobku a služeb. PR video a promo video. Výroba a postprodukce hodnotných a poutavých videoprezentací měst, obcí, sdružení obcí a mikroregionu. Forma prezentačních audiovizuálních děl je mimo jiné ovlivněna i tím, pro jakou cílovou skupinu je prezentace určena. Klademe velký důraz na přesvědčivost, srozumitelnost a efektivitu prezentace.

Produktové video stroje, zařízení, zboží, služeb

Natáčení a výroba reklamních videí produktů a služeb. Snažíme se o originalitu díla a proto před zahájením natáčení si s klientem domluvíme, jakou cílovou skupinu má reklamní video oslovit, myšlenku reklamy a další náležitosti, které video marketing požaduje. Scénář na jehož základě proběhne produkce a postprodukce video-reklamy je sestaven podle požadavků zákazníka tak, aby reklamní film přesně prezentoval a oslovil cílovou skupinu zákazníků.

Při výrobě a natáčení reklamních videí spolupracujeme s profesionály filmových profesí (herci, animátoři, grafici a další)

Reklamní a promo videa, spoty

Výroba a postprodukce reklamních spotů, internetových video-reklam a dalších reklamních spotů vhodných k umístění na webové stránky. Efektivní zásah cílové skupiny dobrou reklamou!

Reportáže, dokumenty, společenské a sportovní akce

Produkce a postprodukce reportáží a dokumentů pro použití v televizním vysílání, na webových stránkách nebo pro využití vlastní propagace. Natáčení kulturních, společenských a sportovních akcí

Svatební video

Svatební kameraman za použití nejmodernější techniky zajistí vysoce kvalitní svatební video. Získáte svatební video + svatební klip na DVD nebo Blu-ray.

POZOR SLEVA !!!. Objednávkou svatebních šatů v SALONU DIAMOND Jičín získáte SLEVU na svatební video a naopak objednáním videa získáte SLEVU na svatební šaty!

NEZAPOMEŇTE, že Váš svatební den je neopakovatelný okamžik ve Vašem životě a fotografie a VIDEO je jediné, co Vám ZŮSTÁVÁ !!!

Videoklipy a video-medailonky

Natáčení video medailonků osobností z kulturní, společenské a nebo sportovní oblasti. Video medailonek představuje osobnost sportovce, herce, umělce v jeho přirozeném prostředí, kde také probíhá natáčení medailonků.

Výroba a natáčení hudebních klipů probíhá za použití dalších pomocných filmařských "vychytávek", jako je kamerová jízda, kamerový jeřáb, steadicam. Výstupní formát v rozlišení Full HD

Videozáznamy z různých společenských akcí

Produkce a postprodukce technicky propracovaných videopořadů. Záznamy koncertů, módních přehlídek, výstav, firemních akcí, maturitních plesů, svateb a dalších společenských událostí. Více-kamerový způsob natáčení a synchronní střih.

Výukové a školící filmy, instruktážní a montážní video

Instruktážní, školící a výukové filmy nebo video-manuály a montážní videa jsou technicky a didakticky propracované audiovizuální produkty, které jsou nedílnou součástí koncepce každého školení.