Svatební video – krátký klip, sestřih

Svatební video

svatební video nebo také krátký svatební klip je sestřih důležitých událostí, které svatební kameraman během natáčení svatby zaznamená.

Natáčení

Kameraman natáčí podle zvoleného svatebního balíčku v předem určeném rozsahu. Na místo přijedou jeden nebo dva kameramani. Snažíme se co nejméně narušit program svatebního dne s ohledem na kvalitu natočených záběrů. Po domluvě s ženichem a nevěstou můžeme natočit i několik hraných scén, které potom do videa zařadíme.

Natočíme dvě verze videa

Ženich s nevěstou od nás obdrží dvě videa. Svatební video je delší film s průběhem celého dne. Např. od ranních příprav, přes obřad až po večerní zábavu. Svatební klip je naopak krátký sestřih, kde se objeví nejdůležitější momenty vašeho svatebního dne. Oba filmy projdou potřebnou postprodukcí, tzn. dynamickým střihem, video dostane color grading, hudební podkres, případně animaci apod.

Pro novomanžele, kteří nemají zajištěného fotografa nebo svatební šaty můžeme doporučit spolupracující firmy, které Vám navíc při objednání nabídnou balíček výhod.

Svatební Salon Diamond Jičín – www.diamond-jicin.cz

Fotograf Jakub Podobský – www.fotopodobsky.cz